Noclegi w Karpaczu

Karpacz to urokliwe miasto położone w Sudetach Zachodnich, w pobliżu granicy polsko-czeskiej. Miasto to słynie z pięknych krajobrazów, zimowych sportów i wspaniałych atrakcji turystycznych. W Karpaczu znajduje się wiele hoteli i pensjonatów, które oferują noclegi w różnych standardach. W tym artykule przedstawimy najlepsze miejsca na pobyt w Karpaczu.

  1. Hotel Golebiewski Karpacz

Hotel Golebiewski Karpacz to pięciogwiazdkowy hotel, który położony jest w samym centrum miasta, w pobliżu Karkonoskiego Parku Narodowego. Hotel oferuje 543 pokoje, w tym 13 apartamentów, które są wyposażone w telewizor, dostęp do internetu, sejf, minibar oraz łazienkę z suszarką do włosów. Hotel oferuje również basen, centrum fitness, saunę, jacuzzi, restaurację, bar i taras. W hotelu serwowane są dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Cena za pobyt z wyżywieniem zaczyna się od około 500 złotych za osobę.

  1. Hotel Kolorowa

Hotel Kolorowa to czterogwiazdkowy hotel, który położony jest w samym sercu Karpacza, w pobliżu stacji narciarskiej Kolorowa. Hotel oferuje 39 pokoi, w tym 4 apartamenty, które są wyposażone w telewizor, dostęp do internetu, sejf, minibar i łazienkę z suszarką do włosów. Hotel oferuje również basen, saunę, restaurację, bar, ogród i taras. W hotelu serwowane są dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Cena za pobyt z wyżywieniem zaczyna się od około 300 złotych za osobę.

  1. Hotel Konradówka

Hotel Konradówka to trzygwiazdkowy hotel, który położony jest w samym sercu Karpacza, w pobliżu Karkonoskiego Parku Narodowego. Hotel oferuje 60 pokoi, w tym 3 apartamenty, które są wyposażone w telewizor, dostęp do internetu, sejf, minibar i łazienkę z suszarką do włosów. Hotel oferuje również basen, saunę, restaurację, bar, ogród i taras. W hotelu serwowane są dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Cena za pobyt z wyżywieniem zaczyna się od około 200 złotych za osobę.

  1. Pensjonat Karkonoski SPA

Pensjonat Karkonoski SPA to nowoczesny pensjonat, który położony jest w cichym i spokojnym miejscu w pobliżu Karkonoskiego Parku Narodowego. Pensjonat oferuje 16 pokoi,