Pieniny

Pieniny noclegi to bardzo malownicza kraina położona w Małopolsce. Swoją popularność Pieniny tanie noclegi uzyskały dzięki niepowtarzalnym formacjom skalnym, zbudowanym głównie z wapieni jurajskich i kredowych. Najbardziej znanym masywem, z którym kojarzone są od razu Pieniny domki do wynajęcia, nazywa się Trzy Korony. Jest to również niezwykły punkt widokowy, z którego podziwiać można całe Pieniny noclegi, a przy dobrej pogodzie i widoczności na horyzoncie pokazują się również Tatry.

Ze względu na niepowtarzalne piękno tego regionu, Pieniny tanie noclegi zostały objęte Parkiem Narodowym. Ze względu na piękne okolice Pieniny domki do wynajęcia oferują turystom możliwość spływu przełomem Dunajca, co z pewnością będzie świetnym przeżyciem dla osób szukających niecodziennej rozrywki. Poza tym Pieniny noclegi pochwalić się mogą dwoma wspaniałymi zamkami. Mowa tu o zamkach w Czorsztynie i Niedzicy, które stanowią już wizytówkę tej krainy.

Pieniny domki do wynajęcia są znakomitym wyborem na aktywny wypoczynek w otoczeniu natury. Pieniny tanie noclegi jednak stanowić mogą również doskonałą bazę wypadową, gdyż niedaleko stąd zarówno w Tatry, jak i do regionu zwanego Gorcami.